Z nami czujesz się bezpieczniej

Ubezpieczenia od a do z sp. z o. o. są multiagencją ubezpieczeniową powstałą w 1998 roku. Siedziba główna mieści się w Kielcach. Aktualnie firma należy do czołówki ogólnopolskich agencji ubezpieczeniowych. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez czołowe towarzystwa ubezpieczeń działające na terenie Polski. Ubezpieczenia od A do Z obejmują swoim zasięgiem teren całego kraju, jednak największe sieci sprzedaży zlokalizowane są w województwach: świętokrzyskim, mazowieckim, lubelskim, śląskim, łódzkim i małopolskim.

Fundamentem sprzedaży jest liczna sieć pośredników związanych umowami agencyjnymi (aktualnie około 2 000 współpracowników); własne punkty sprzedaży oparte na pracownikach etatowych zlokalizowane na terenie województwa świętokrzyskiego a także biura partnerskie na umowach franczyzowych.

Naszym współpracownikom zapewniamy satysfakcjonującą pracę oraz kompletny serwis posprzedażowy i obsługowy. Jako jedyna agencja ubezpieczeniowa na polskim rynku oferujemy współpracownikom dział wsparcia merytoryczno-sprzedażowego w postaci agencyjnego działu Call Center. Kilkunastu specjalistów zapewnia pomoc merytoryczną, wsparcie sprzedażowe i pomoc techniczną w obsłudze systemów sprzedażowych dedykowanych sprzedawcom, przygotowuje oferty i polisy dla klientów oraz agentów współpracujących z Naszą Firmą.

Sukces Firmy to przede wszystkim sukces ludzi, którzy tworzą tak dużą strukturę sprzedażową, dla której wspólne dobro jest priorytetem a pogłębianie swojej wiedzy i praca zespołowa daje ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Wiarygodność, profesjonalizm, wysoka kultura pracy naszego zespołu, uczciwość i przejrzyste zasady współpracy powodują, że sukces jest gwarantowany.

Jeżeli dodamy do tego ogromny entuzjazm z jakim od wielu lat tworzona jest nasza Firma to nasze motto przewodnie „ z nami czujesz się bezpieczniej” pasuje do nas w 100 procentach.

Porównywarka ubezpieczeń

Porównaj OC i AC - zobacz gdzie będzie najtaniej

Oblicz skladkę w 60 sekund

icon